Kozármisleny SE Kosárlabda Szakosztály

NB2 PTE - Peac - Kozármisleny SE

PTE - Peac - Kozármisleny SE 97 - 74

Egy jó iramú mérkőzést sikerült játszani a bajnokság egyik favoritja ellen. Az első negyedet egy 10-2-es rohanással kezdtük, majd amíg volt erőnk és állóképességünk kb. a 3. negyed közepéig szoros mérkőzést játszottunk. Első negyedet 2ponttal nyertük, míg a másodikat csak 4-el buktuk el, így 2 pontos mínusszal mentünk a pihenőre. A harmadik negyedet is jól kezdtük partiban voltunk azonban a negyed közepén fogyott el a padunk és az erőnlétünk, itt egy 6 perces rövidzárlat történt, amit ellenfelünk ki is használt és 20 pont fölé kúszott a különbség. Az utolsó 2 percben sikerült egy 10-4 rohanást produkálnunk, azonban ez kevés volt, hogy 20 ponton belülre jöjjünk.

Meg kell tanulnunk 40 percen keresztül koncentrálni, akkor a közvetlen ellenfeleink ellen lesz reális esélyünk a győzelemre. A szezon felénél tartunk per pillanat az idei évre tervezett dolgainkkal szépen haladunk, hiszen 1 mérkőzést hagytunk csak el abból, amit terveztünk, így 3 győzelemmel állunk az eltervezett 5-6 győzelemhez képest. Amit úgy érzek, megtudunk valósítani, pici szerencsével pedig akár 1-1 bravúr teljesítménnyel meg is tudunk talán fejelni. Erre ad okot az, hogy 34 percig tudtunk nagyon jó mérkőzést játszani egy nálunk erősebb kerettel és hosszabb paddal rendelkező csapat ellen.