Kozármisleny SE Kosárlabda Szakosztály

NB2 - Ose II - Kozármisleny SE

Ose II - Kozármisleny SE 77 - 72
Csapat: Pusztai Szabolcs, Csizmadia Attila, Szavai Péter, Grósz Márk, Kövecs Martin, Csernus Bálint Tóth Gergely Soma, Kovács Bálint Bozsér Róbert, Kovács Adrian

Nagyon komoly, és néha már már inkább kézilabda mérkőzést láttunk, az első félidőben nehezen tudtuk kezelni ellenfelünk letámadását, mely nem egyszer néma síp mellett átlépte a fault határt. Megint volt egy négy perces rövid zárlat aminek  köszönhetően mínusz 20-ról kellett feljönnünk, ez sikerült is, és egylabdás mérkőzést játszanunk a végjátékban. Ez örömteli hiszen az előző fordulóban hazai pályán mínusz 18-at játszottunk az Ose ellen. A mérkőzésen kihagyott 15 büntető ellenére, nem kicsit lejtő pályán sikerült szoros mérkőzést játszanunk, bízom benne egyszer talán mi is kapunk ilyen mértékű hazai pályát. Az első félidőből tanulnunk kell, nem szabad hagyni, hogy 4-5 pofont kapjunk mire felébredünk, a második félidőből pedig építkezni kell, hiszen hosszú meg a szezon és szeretnénk az előre tervezettnél legalább 2 győzelemmel többet össze szedni, figyelve ellenfeleink mérkőzéseinek alakulását 1-1 bravúrra úgy érzem képes lehet fiatal csapatom.