Kozármisleny SE Kosárlabda Szakosztály

Nb2 Kozármisleny SE - Szombathelyi Egyetem

Kozármisleny SE - Szombathelyi Egyetem 75 - 70

Felnőtt csapatunk számára elindult a bajnokság és egy meglepetés győzelemmel kezdtük a szezont. Helyenként szép és tudatos kosárlabdát játszva sikerült bemutatkozni hazai közönségünk előtt. Többször eltudtunk szakadni ellenfelünktől 10-15 pontra, azonban rendszerint a negyed utolsó 2 percében mindig visszakapaszkodtak 10 ponton belülre. Ma olyan elszántság volt bennünk, hogy nem roskadtunk össze a teher alatt. Nagyon hosszú szezonunk lesz, hiszen 7 játékosunk még csak junior korú így nem mi vagyunk a bajnokság fő favoritja. Célunk viszont egyértelmű sportolókat nevelni, méghozzá Kosárlabdázókat. Mislenyi Kosárlabdázókat. Ehhez egyik felnőtt játékosunk írását idéznem a mérkőzés utánról: "Olyan öröm van bennem, hogy ilyet talán sportolóként még nem éreztem ?? talán azért, mert Kozármisleny a nevünk, meg azért mert hatalmasat mentünk" nagyon jó közönségünk van és ez a legnagyobb értékünk!

Köszönöm a srácok munkáját és az igazi szurkolóink támogatását.