Egyed Mihály Felnőtt Férfi Megye Bajnokság, 2018/19., 7. forduló

Egyed Mihály Felnőtt Férfi Megye Bajnokság, 2018/19., 7. forduló

Kosárlabda Akadémia Pécs - Kozármisleny SE 75-88

Felső sor: Bátai Bálint, Egri Zoltán, Kis Bendegúz, Kaltenecker András, Lendvai Péter, Dr. Cselik Bence
Alsó sor: May Patrik, Grosz Márk, Marton Balázs, Ónozó Levente, Krudinszki Patrik
Edző: Kaltenecker András

Edzői értékelés:
"Viszonylag sok hiányzóval érkeztünk ismét a mérkőzésre. Egyszer azért jó lenne mondjuk négyet teljes felnőtt kerettel készülni, legalábbis ha picit szeretnénk megközelíteni a tavalyi eredményt... A mérkőzést jó ritmusban kezdtük, egy 10-0 rohanással, utána sajnos megtorpantunk és ellenfelünk átvette a vezetést. Visszajöttünk az első negyed végére és ismét nálunk volt az előny, melyet már a mérkőzés végéig nem engedtünk ki a kezünkből. Szép, tudatos védekezéssel sikerült felőrölni két, megyében extrának számító játékossal felálló ellenfelünket, így viszonylag simább utolsó 5 percbe futottunk bele. Köszönöm a srácok játékát, és külön kiemelném ebben az esetben a két játékvezető ténykedését. Nagyon korrekt és következetes munkát végeztek az első perctől az utolsóig. Köszönjük nekik is, hogy egy amatőr bajnokság színvonalát ilyen mértékben emelték. Ezt, ha kikapunk, akkor is ugyanígy gondolom. Bízom benne, hogy tudunk picit készülni a következő mérkőzésekre, hiszen a szezon legkeményebb része most indul, ahol a Rátgéber Akadémiat fogadjuk 18-án otthon, míg 20-án utazunk a tavalyi bajnoki ezüstérmes Mohácshoz, illetve ezenkívül még 3 mérkőzés vár ránk; 2 a PVSK Öregfiúk ellen, 1 pedig a Mohács ellen itthon. Ha ebből az ötből tudunk hozni legalább hármat, akkor jó helyen juthatunk ismét a play-offba."

Dobók: Kis 25/3, Kaltenecker 19/3, Lendvai 9, Ónozó 7/3, Egri 7/3. Krudinszki 6, Cselik 6, Marton 5/3, Bátai 4, Grosz -, May -