Egyed Mihály Felnőtt Férfi Megye Bajnokság, 11. forduló

Időpont: 2019.04.17.
Kozármisleny SE - Mohácsi TE  90 - 104

Kaltenecker András, edző értékelése:
"Egy tanulságos mérkőzést játszottunk a már alapszakasz győztes MTE csapatával, igen pont gazdag találkozón maradtunk alul. Úgy gondolom 90 dobott ponttal a támadó játékunk nagyjából de csak nagyjából rendben volt, sajnos rengeteg pontot kaptunk puha védekezésünk miatt, leginkább a közel negyven pont amit második-harmadik lepattanó után kaptunk. Első negyedben ennek köszönhetően lépett el ellenfelünk a mi 21 pontunkra kaptunk 38 pontot, védekezésünk a második negyed 3 perctől össze állt itt 22 - 7 felzárkóztunk ellenfelünkre. A harmadik negyedet is viszonylag jól kezeltük így egy 15 - 8 vezettünk a negyed végéig, sajnos ez nagyon nagy energiát őrült fel bennünk és rossz döntéseket hoztuk kulcs szituációkba azonban ezt a negyedet is sikerült megnyerni 20 - 17-re a negyedik negyedben egyrészt elfáradtunk sajnos, más részt pedig próbálgattuk a védekezésünket tekintve arra, hogy remélhetőleg még találkozunk egymással. A mérkőzésen mindkét fiatalunk is szerepet kapott ügyesen szálltak mind védekezésben mind pedig támadásban. Következő forduló a Pvsk 3 ellen lesz, április 30. Utána pedig mi már fixen vagy a 2. vagy a 3. helyről várjuk a rájátszást."

Hátsó sor:Kaltenecker András - edző, Bátai Bálint, Egri Zoltán, Schmidt Attila, Kis Bendegúz, Marton Balázs
Első sor:Bozsér Róbert, Ónozó Levente, Kornélka, Cselik Bence, Lendvai Péter