Kozármisleny SE Kosárlabda Szakosztály

Hepp kupa

Kozármisleny Sport 36 SE - PTE-PEAC  68 - 100
Kaltenecker András-vezető edző beszámolója:
Idei szezonra befejeződött a Hepp Kupa sorozat felnőtt csapatunk számára, hétfő este a PTE-PEAC csapata ellen léptünk pályára ahol az egyetemisták egy kifejezetten jó szerkezetű, megfelelő rutinnal és játék intelligenciával rendelkező játékosokkal futottak ki a pályára. A csapatunknak ez volt a második mérkőzése és hasonlóan a hétvégi Eszéki tornához hasznos tapasztalatokat szereztünk. A mérkőzésen két periódusban voltunk lényegesebben gyengébbek az elvártnál, ez az első negyed és az utolsó negyed utolsó 5 perce. Lyukas szerkezettel játszottunk de klasszikus 4-es nélkül fogjuk játszani a szezont is, úgy gondolom felnőtt játékosainknak kell még egy 4 hét mire edzés ritmus helyett mérkőzés sebességet tudnak felvenni. Fiataljaink összeségében a puha kezdés után egy 19-6os rohanással tudták lehozni életük első NB 2es mérkőzését, átlag 16 éves életkorral...
Bízom benne hogy a szisztematikus munka és megfelelő alázat meg hozza majd eredményét, hisz hosszú távra tervezünk a csapattal és úgy érzem tudunk meg hová fejlődni, és 2-3 éves periódusban meg is tudjuk valósítani a céljainkat. Az idei év mentálisan kemény lesz 6 - 8 győzelemmel számolok, azonban nagyon sok mérkőzésen a becsületünkért kell majd küzdeni, ha ezt sikerül megtennünk akkor akár egy két bravúros győzelem is beleférhet.