Kozármisleny SE Kosárlabda Szakosztály

Egyed Mihály Felnőtt Férfi Megye Bajnokság, 12. forduló

Időpont: 2019.04.30.

Kozármisleny SE - PVSK III 65 - 73

Kaltenecker András, edző értékelése:
Küzdős alacsony ritmusú mérkőzésen maradtunk alul, a rutinosabb ellenfelünkkel szemben. Öröm az ürömben hogy fiataljaink jó ritmusban szálltak be és bebizonyitották hogy igen is van keresni valójuk a pályán. 
Remélem az elődöntő két mérkőzésre a Mecsek Se ellen és a Final fourra teljes felnőtt kerettel tudunk érkezni, és méltóképpen tudjuk képviselni egyesületünket, városunkat. Úgy gondolom igen szép eredményt értünk el eddig is, hiszen nagy változások voltak a kertünkben a tavalyi és tavaly előtti szezonhoz képest, azonban a mag egyben maradt és a fiatalok beépitése is szépen zajlik. Bízom benne következő két hétben sikerül csapat edzést is tartani és így ha meg dolgozunk érte akkor ismét döntőt játszhatunk, remélhetőleg hazai környezetben, mert immáron 3.-ik alkalommal is megpályázzuk a a négyes döntő rendezését.  
Köszönöm a srácok munkáját és a lelkes B közép szurkolását különösen Kornél Úrnak aki végig lelkesen buzdított minket a késői időpont ellenére is!